Skupiamy się na zapewnieniu, aby zmiany wprowadzone w oprogramowaniu nie wpływały negatywnie na istniejące funkcjonalności. Testy regresji są kluczowe dla instytucji finansowych, gdzie złożone systemy są kluczowe dla działalności biznesowej. Umożliwiają zidentyfikowanie potencjalnych problemów przed wdrożeniem oprogramowania, minimalizując ryzyko przerw w działaniu.
Sprawdzamy, czy oprogramowanie spełnia wymagania biznesowe. To testy niezbędne do identyfikacji błędów, które mogą prowadzić do strat finansowych, utraty danych, czy naruszeń bezpieczeństwa. Dzięki nim można zapewnić, że wszystkie funkcje oprogramowania działają zgodnie z oczekiwaniami klienta, co jest kluczowe dla utrzymania zaufania użytkowników.
Wykorzystujemy z góry zaprogramowane testy, które uruchamiają się automatycznie i porównują rzeczywiste wyniki z oczekiwanymi. Pozwala to testerowi oceniającemu stan wykonania skryptów stwierdzić, czy oprogramowanie funkcjonuje zgodnie z przewidywaniami. Testy te są kluczowe dla wydajności i bezpieczeństwa oprogramowania. Pozwalają na częste i efektywne testowanie dużych ilości kodu, co jest nieocenione w dynamicznym środowisku biznesowym. Wykonywanie testów automatycznych może się odbywać w sposób ciągły.
W sytuacjach, gdzie testy automatyczne są niewystarczające, nasz zespół specjalistów wykonuje testy manualne, aby zweryfikować złożone funkcjonalności lub scenariusze trudne do zautomatyzowania. To metoda kluczowa dla zapewnienia jakości, która pozwala na głębszą analizę i zrozumienie zachowania oprogramowania.
Oceniamy, jak oprogramowanie zachowuje się podczas intensywnej pracy i wysokiego obciążenia, symulując realne warunki użytkowania przez odbiorcę końcowego. Testy wydajnościowe pomagają zapewnić, że systemy naszych klientów są przygotowane na wzrost liczby transakcji i użytkowników, co jest kluczowe dla utrzymania płynności operacji nawet w szczycie zapotrzebowania. Dzięki temu nasi klienci mogą zapewnić swoim użytkownikom nieprzerwany dostęp do usług, co buduje zaufanie i satysfakcję.
Weryfikujemy odporność oprogramowania na potencjalne zagrożenia i ataki, by zabezpieczyć wrażliwe dane klientów oraz np. operacje bankowe. Wykorzystujemy do tego nasz produkt, FuseAI, zaawansowaną platformę cyberbezpieczeństwa, która integruje dziesięć kluczowych elementów bezpieczeństwa w jednym rozwiązaniu. FuseAI zwiększa poziom ochrony poprzez ciągłe monitorowanie, analizę ryzyka i automatyzację odpowiedzi na zagrożenia. Dzięki regularnemu skanowaniu podatności i testom penetracyjnym platforma identyfikuje słabe punkty i potencjalne ryzyka, umożliwiając skoncentrowanie się na najważniejszych zagrożeniach i efektywne zarządzanie cyberbezpieczeństwem.
Proces weryfikacji interfejsów programistycznych aplikacji, mający na celu sprawdzenie ich poprawności funkcjonalnej, wydajności, bezpieczeństwa oraz integracji z innymi systemami, co zapewnia niezawodność i efektywność usług cyfrowych. Dokładne testowanie interfejsów zapewnia, że integracja różnych systemów i przepływ danych funkcjonują bez zakłóceń, co jest kluczowe dla płynności operacji i minimalizacji ryzyka przerw w dostępie do usług. Szybkie i skuteczne testowanie API, w tym automatyzacja, przyspiesza cykl rozwoju produktu, pozwalając na wcześniejsze wykrywanie i naprawę błędów.