Case study

Automatyzacja testów dla systemów starszej generacji

Zdiagnozowany problem: Utrudniona automatyzacja testów dla aplikacji terminalowych i desktopowych stworzonych w PowerBuilder.

Wdrożone rozwiązanie: Smart Green – innowacyjne narzędzie umożliwiające efektywne przeprowadzanie kompleksowych testów end-to-end.

Zalety Smart Green

  • Wszechstronność testowania: narzędzie pozwala na przetestowanie różnorodnych systemów od tradycyjnych systemów corowych po nowoczesne aplikacje webowe i mobilne.
  • Pełna automatyzacja: umożliwia automatyzację testów nawet dla systemów trudnych do przetestowania, przyspieszając proces testowania dziesięciokrotnie i eliminując ryzyko błędów ludzkich.
  • Zwiększenie dokładności: Smart Green podnosi jakość i dokładność testów, gwarantując lepsze pokrycie testowe i mniejszą ilość błędów.
  • Swoboda w dostosowaniu do potrzeb Klienta: narzędzie jest łatwo edytowalne.

Efektywność operacyjna

  • Automatyzacja regresji: narzędzie automatyzuje ponad 90% testów regresyjnych, co oznacza zmniejszenie pracochłonności i skrócenie czasu potrzebnego na wykonanie pełnej regresji z 2 tygodni do zaledwie kilku godzin.

Monitoring i adaptacja

  • Ciągły monitoring: system działa 24/7 monitorując stan systemów i środowisk testowych, umożliwiając szybką reakcję na awarie i problemy z dostępnością.
  • Wielokrotne użycie skryptów: skrypty testowe mogą być wykorzystane do automatyzacji procesów biznesowych i generowania danych testowych, zwiększając wartość rozwiązania.

Podsumowanie

Smart Green nie tylko usprawnia proces testowania, ale także pozwala lepiej zarządzać ryzykiem technologicznym, maksymalizując niezawodność i dostępność systemów informatycznych. W ten sposób Twoja firma może odzyskać kontrolę nad starymi systemami i przyspieszyć ich modernizację.

Kontakt

Zoptymalizuj swoje procesy testowe i zwiększ bezpieczeństwo swoich produktów z ekspertami Smartware. Skontaktuj się z nami!

Zgoda na przetwarzanie danych*
Działamy zgodnie z
ISO 10006 / ISO 12207 / ISO 13485 / ISO 27005 / Dora / Nis 2
Dane rejestrowe
VAT-ID:   PL1251624945
KRS:   0000499349
Znajdź nas na
Smartware © 2024  |
Polityka prywatności